Media

Udostępnij na:

WSPÓLNE SPRAWY LUTY 2013

Nasi 12 latkowie zajęli 6. miejsce w HDME

 Od 8 do 10 lutego w czeskiej miejscowości Roznov Pod Radhostem Polacy oraz ich rówieśnicy z Austrii, Białorusi, Czech, Holandii, Rosji, Serbii i Wielkiej Brytanii walczyć będą o medale Halowych Drużynowych Mistrzostw Europy.
W drużynie nie wystąpił Michał Matuszewski, fantastycznie grający w eliminacjach. Powodem nieobecności Michała w składzie teamu był złamany palec na kilka dni przed wyjazdem na finały. Zastąpił go Dawid Taczała. Skład uzupełnili „stali” zawodnicy: Wojciech Marek i Maciej Ziomber pod wodzą kapitana Jakuba Rękosia.

Polacy w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu przegrali z tenisistami Wielkiej Brytanii 0:3. Pozostała im walka o 5 miejsce. W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy Rosję 3:0.

W ostatnim, niedzielnym pojedynku chłopcy zmierzyli się z reprezentacją Holandii. W pierwszym meczu Maciek Ziomber wysoko pokonał rywala. Niestety dwa kolejne spotkania padły łupem rywali. Ostatecznie drużyna Polski zajęła bardzo dobre, szóste miejsce. Pamiętajmy, że w finałach gało 8 najlepszych drużyn Europy. Cieszymy się, że biało-czerwoni też znaleźli się w tak zaszczytnym gronie. Gratulujemy!

O miejsce 5:

POLSKA – HOLANDIA 1:2
2. rakieta: Maciej Ziomber – Mike Diks 6/4, 6/1
1. rakieta: Wojtek Marek – Lodewijk Weststrate 6/1, 1/6, 3/6
debelMaciej Ziomber/ Wojtek Marek – Mike Diks/ Luuk van Eeuwen 4/6, 6/7(7)

  


 

Relacja trenera Jakuba Rękosia z pierwszego dnia rozgrywek:

Pierwszy dzień turnieju przyniósł Nam zarówno wiele radości jak i smutków po przegranych niezwykle zaciętych meczach.
Przyjechaliśmy na finały z jednej strony mocno osłabieni bez Naszego dzielnego i walczącego o każdą piłkę Michała Matuszewskiego, który złamał palec kilka dni przed wyjazdem, z drugiej zaś strony z najmłodszym w drużynie, grającym nietuzinkowy tenis Dawidem Taczałą.
Atmosfera na turnieju jest przesympatyczna.Widać jak ważne są takie doświadczenia dla młodych zawodników,którzy oprócz rywalizacji na korcie mogą i chętnie to robią integrować się z kolegami z innych krajów.

Głównym zajęciem oprócz obowiązków związanych z samą grą i treningiem przygotowującym do gry są spotkania większości zawodników na małym korcie zlokalizowanym na piętrze hali tenisowej, gdzie odbywają się międzynarodowe mecze w bieganego,debla, siatko-nogę itp.
Chłopcy oprócz świetnej zabawy rozpoczynają pierwsze szlify językowe i co najfajniejsze perfekcyjnie się dogadują i zażarcie walczą o swoje racje:)

Dzisiaj walczyliśmy z zawodnikami z Wielkiej Brytanii.W pierwszym meczu wystąpił Maciej Ziomber. Początek był bardzo trudny ponieważ przeciwnik był lewo ręczny czym przysparzał Maćkowi dużo problemów głównie przy returnie. Od stanu 0/3 Maciuś rozpoczął systematyczne odrabianie strat, które kosztowało chłopców wiele sił.Gemy były bardzo wyrównane,dzielne skrzaty grały bardzo wszechstronnie a Maciuś zaskakiwał agresywnymi zagraniami z bekhendu po linii czym wprawiał przeciwnika i oglądających w osłupienie. Od stanu 3/5 nasz zawodnik zagrał koncertowo obejmując prowadzenie 6/5 Po zaciętym kolejnym niestety przegranym gemie doszło do tie-breaka w którym nasza druga rakieta zaczęła odrobinę za mocno ryzykować co doprowadziło do przegrania pierwszej partii 6/7(5).Drugi set potoczył się nie po myśli Macieja i całej drużyny i musieliśmy uznać wyższość bardziej doświadczonego w turniejach międzynarodowych Anglika, który konsekwencją i uporem nie pozwolił odebrać już sobie żadnego gema.
Mecz był niezwykle zacięty o czym może świadczyć czas jego trwania 2.40min. Chłopcy grali z głębi kortu z taką siła i precyzją , że mogłoby im pozazdrościć wielu juniorów. Akcje obfitowały w ogromną ilość zmian tępa i rytmu gry co ukazywało jak wielkim potencjałem są obdarzeni ci dwaj zawodnicy a to dopiero początek ich wyboistej drogi do mistrzostwa.

Ćwierćfinały:

POLSKA – WIELKA BRYTANIA 0:3
2. rakieta: Maciej Ziomber – Jack Draper 6/7(3), 0/6
1. rakieta: Wojtek Marek – Jacob Fearnley 4/6, 3/6
debelWojtek Marek/ Dawid Taczała – Jack Draper/ Jacob Fearnley 7/6(4), 5/7, 8/10

O miejsca 5-8:

POLSKA – ROSJA 3:0
2. rakieta: Maciej Ziomber – Matvey Minin 6/1, 6/1
1. rakieta: Wojtek Marek – Timofey Skatov 6/4, 6/2
debelMaciej Ziomber/Wojtek Marek – Timofey Skatov/ Rail Ibragimov 6/3, 6/7(3), 13-11

Triumf Maćka Ziombera i Mai Chwalińskiej w HOTK Super Serii skrzatów w Chorzowie

 Na chorzowskiej sztucznej trawie, w dniach 2-4 lutego, skrzaty rozegrały Halowy Ogólnopolski Turniej rangi Super Seria.

100 punktów do rankingu PZT „zgarnął” Maciek Ziomber (KS Górnik Bytom). Dobra dyspozycja Maćka cieszy nas, gdyż jak z pewnością wszyscy pamiętają, Maciek wkrótce będzie reprezentował Polskę w finałach Drużynowych Mistrzostw Europy.

W turnieju chłopców niewiele było niespodzianek. Jedną z pierwszych było zwycięstwo Tomka Frankowskiego (WTS DeSki Warszawa) nad rozstawionym z nr 6 Patrykiem Fronczukiem 6/2, 6/2.

Kolejne niespodzianki to wyniki meczy półfinałowych. W górnej części drabinki królował Maciek Ziomber eliminując z dalszej gry kolejnych rywali: (7) Juliana Radonia i (3) Witolda Konopko.

W drugiej części drabinki niespodziewanie w ćwierćfinale odpadł nr 2 turnieju Patryk Niełacny. Jego pogromcą był (5) Makary Adamek (KTA Wrocław). Z kolei Makary w półfinale uległ dobrze dysponowanemu (4) Dawidowi Taczale (AZS Poznań).

W finale jednak nie do zatrzymania był Ziomber, który z Dawidem stracił tylko 3 gemy. Gratulujemy!

Relacja z eliminacji Drużynowych Mistrzostw Europy skrzatów

 (…) wszyscy miłośnicy tenisa cieszą się z awansu do wielkich finałów naszych zdolnych skrzatów. Poprosiliśmy o relację z turnieju trenera naszych talentów, pana Jakuba Rękosia.

Dziękujemy Panu Jakubowi za piękne zdjęcia naszego teamu w narodowych strojach. Jesteśmy przekonani, że chłopcy w finałach również powalczą :)

„Bardzo dziękujemy za gratulacje.Chłopcy pokazali wielką klasę w każdym ze spotkań. Pojechaliśmy na ten turniej z założeniem, że jedziemy zobaczyć jak grają rówieśnicy z Europy.

 (…) W dniu finału zmierzyliśmy się z ekipą gospodarzy. Na drugiej rakiecie zagrał Maciej, który swoją finezją gry oraz walecznością zjednał sobie wielkie grono sympatyków. Pierwsze dwa sety trwały 2h20′. Był to jeden z najlepszych meczy jakie widziałem w wykonaniu 12-latków.

Maciej dominował pod względem taktycznym grając jak wytrawny tenisista punktując krok po kroku swojego przeciwnika. Ostatecznie przegrał w trzech setach po 3,5 godzinach pięknego tenisa.

Podsumowując pierwszy występ chłopców w tego typu imprezie muszę obiektywnie stwierdzić, że nasza drużyna jest bardzo wszechstronna pod względem stylów gry, co dobrze wróży na przyszłość w podobnych imprezach drużynowych. Mam nadzieję, że zdobyte doświadczenie zostanie przez nich wykorzystane i będzie procentowało na dalszej drodze ich kariery, mam nadzieję na poziomie międzynarodowym.

Serdecznie pozdrawiam.  Jakub Rękoś

ZOBACZZOBACZ

ZOBACZ ZOBACZ

Tennis Europe Winter Cups by HEAD – skrzaty pojadą na wielkie finały!!!

Rozpoczynają się eliminacje do drużynówek europejskich. Pierwsi do walki o tytuł przystąpią dziewczęta i chłopcy do lat 12.

Do turnieju chłopców zgłosiły się drużyny z 27 krajów. W dniach 25-27 stycznia odbędą się turnieje kwalifikacyjne. Polska drużyna znalazła się w ZONE A i na swoje kwalifikacje uda się do Czeskiej miejscowościHradek Nad Nisou.

W grupie z Polską znalazły się drużyny z Belgii, Łotwy, Portugalii, Słowacji, Szwajcarii i gospodarze Czesi. Polskę reprezentować będą: Wojciech Marek, Maciej Ziomber i Michał Matuszewski.

Do turnieju finałowego, zaplanowanego na 8-10 luty w Roznovie pod Radhostem w Czechach zakwalifikują się po dwie zwycięskie drużyny z każdej z czterech stref. W roku 2012 najlepszą drużyną wśród chłopców do lat 12 była drużyna z Rosji, która w finale pokonała drużynę Szwajcarii 2:0.

W meczu ćwierćfinałowym Polacy trafili na Portugalczyków w składzie:  Heber Adonis, Hugo  Maia, Bernardo Serra Vieira. Po rozegranych meczach singlowych był remis, o zwycięstwie decydował więc mecz deblowy. Na szczęście Polacy ambitnie podeszli do spotkania i nie dopuścili rywali  „do głosu” triumfując 2:1 w całym starciu. Gratulujemy!

W półfinale Polacy pokonali Belgów 2:1. Przegrany mecz deblowy nie zmienił już wyniku ostatecznego. Polacy zapewnili sobie udział w  finałach w Roznovie w Czechach!!! Gratulacje!!!

O finał i pierwsze miejsce w grupie graliśmy z bardzo silnym zespołem z Czech, który pokonał w półfinale 3:0 Łotwę. Mimo ambitnej gry biało-czerwonych nie udało się wygrać.

Czekamy zatem na finały!!! Gratulacje!

Finał:

POLSKA – CZECHY 0:2
2. rakieta: Maciek Ziomber – Lukas Jirousek 3/6, 6/3, 0/6
1. rakieta: Wojtek Marek – Jonas Forejtek 4/6, 2/6
debelWojtek Marek/ Maciek Ziomber – Jonas Forejtek/ Andrew Paulson nie rozegrane

  


Półfinały:

POLSKA – BELGIA 2:1
2. rakieta: Michał Matuszewski – Louis Herman 6/4, 6/2
1. rakieta: Wojtek Marek – Gauthier Onclin 6/4, 6/1
debelMichał Matuszewski/ Maciek Ziomber – Gauthier Onclin/ Louis Herman 5/7, 5/7

Ćwierćfinały:

POLSKA – PORTUGALIA 2:1
2. rakieta: Michał Matuszewski – Heber Adonis 6/1, 6/1
1. rakieta: Wojtek Marek – Hugo  Maia 6/0 6/7 2/6
debelWojtek Marek/ Maciek Ziomber – Hugo  Maia/ Bernardo Serra Vieira 6/4 6/1

Tennis Europe Winter Cups by HEAD – kwalifikacje dwunastolatków

Zbliża się termin eliminacji do drużynówek europejskich. Pierwsi do walki o tytuł przystąpią dziewczęta i chłopcy do lat 12.

Do turnieju chłopców zgłosiły się drużyny z 27 krajów. W dniach 25-27 stycznia odbędą się turnieje kwalifikacyjne. Polska drużyna znalazła się w ZONE A i na swoje kwalifikacje uda się do Czeskiej miejscowości Hradek Nad Nisou.

W grupe z Polską znalazły się drużyny z Belgii, Łotwy, Portugalii, Słowacji, Szwajcarii i gospodarze Czesi. Polskę reprezentować będą: Wojciech Marek, Maciej Ziomber i Michał Matuszewski.

Do turnieju finałowego, zaplanowanego na 8-10 luty w Roznovie pod Radhostem w Czechach zakwalifikują się po dwie zwycięskie drużyny z każdej z czterech stref. W roku 2012 najlepszą drużyną wśród chłopców do lat 12 była drużyna z Rosji, która w finale pokonała drużynę Szwajcarii 2:0.

  

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny – Super Seria Skrzatów 

O Trofea Sióstr Radwańskich – Edycja VII Łęczyca 16-19.06.2012r. 
Patronat: Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miasta Łęczycy 
Patronat Honorowy: Marszałka Województwa Łódzkiego 
  
   
VII Edycja Turnieju OTK Super Seria Skrzatów o Trofea Sióstr Radwańskich za nami … Te kilka wspaniałych dni z tenisem na kortach w Królewskiej Łęczycy na długo pozostaną w pamięci uczestników, przybyłych gości oraz organizatorów imprezy Miejskiego Młodzieżowego Klubu Tenisowego – Łęczyca. Myślimy, że dla wszystkich, którzy rywalizowali, dopingowali i odwiedzali Miejskie Centrum Tenisowe w czasie trwania turnieju było to wspaniałe sportowe święto z TENISEM w roli głównej. Wydaje nam się, że zarówno królewski, zabytkowy i historyczny Kraków jak i wielowiekowa Łęczyca mogą być dumne z tego corocznego przedsięwzięcia. Jesteśmy pewni, że dobre duchy Księcia Kraka, Szewczyka Dratewki, a nawet wawelskiego Smoka oraz łęczyckiego Szlachcica – wcześniej Diabła Boruty czuwają nad nami i nad naszym królewskim tenisem i pozwolą w dalszym ciągu rozwijać się naszemu turniejowi i podnosić na jeszcze wyższy jego poziom organizacyjny, zapewniając zawsze wspaniałą pogodę, fantastyczną atmosferę, radość i szczęście młodych tenisistów, zakochanych bez granic w odgłosach odbijanych żółtych piłeczek. To naprawdę wspaniałe uczucie móc w tym uczestniczyć, oglądać i być jednocześnie współorganizatorem takiego fantastycznego przedsięwzięcia.W turnieju uczestniczyło około 50 dziewczynek i chłopców z różnych klubów z całej Polski. Była to czołówka 12-latków uczestniczących w rozgrywkach Polskiego Związku T enisowego w Warszawie. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie. Dość powiedzieć … , że często dochodziło do bardzo długich, wyrównanych pojedynków, co przy upale w słońcu do 40 stopni było wręcz nie do wytrzymania. Właśnie takim meczem okazał się finał chłopców, który trwał 2,5 godziny, a na termometrze było 42 stopnie. Naprawdę godne podziwu. Ale teki właśnie jest tenis, piękny, pociągający, budzący zachwyt w każdym zakątku świata, ale jednocześnie trudny, wymagający i dla prawdziwie zakochanych w nim ludzi.VII Edycja o Trofea Sióstr Radwańskich przeszła do historii … powoli opada kurz czerwonej mączki ceglanej na pięknych łęczyckich kortach, a my już snujemy plany i myślimy o roku przyszłym. Pomysłów, optymizmu i wiary w Tenis, Polski Tenis nam nie brakuje. Jesteśmy pewni, że za rok impreza będzie jeszcze wspanialsza, a do Łęczycy zjedzie jeszcze większa rzesza młodych tenisistów wraz z rodzicami, opiekunami z całej Polski. Zapraszając wszystkich już za rok dziękujemy tym samym wszystkim, którzy pomogli nam w tworzeniu VII Edycji: Panu Marszałkowi Województwa Łódzkiego, Panu Burmistrzowi i Przewodniczącemu Rady Miasta w Łęczycy, TVP 3 w Łodzi, która uczestniczyła w meczach finałowych oraz redakcji Dziennika Łódzkiego za artykuły w prasie. Dziękujemy serdecznie wszystkim, a także dziękujemy … sobie i życzymy wytrwałości na przyszły rok.

A teraz Wimbledon 2012 i wielkie święto światowego tenisa. Najstarsza sportowa impreza na świecie rozgrywana cyklicznie od 125 lat. Trzymajmy kciuki za naszych reprezentantów, a zwłaszcza za nasze siostrzyczki Ulę i Agnieszkę – Patronki łęczyckiego turnieju. Życzymy sukcesów i powodzenia.

Do zobaczenia za rok.

Radwańska Team MMKT – Łęczyca
Grzegorz Jasiński

Oto wyniki gier pojedynczych i podwójnych:
GRY POJEDYNCZE
CHŁOPCY PÓŁFINAŁY:
Adam Kwiatkowski (ST TieBreak Warszawa) – Bartłomiej Andrzejczak (NST Zgierz): 6/3, 4/6, 10/8
Maciej Ziomber (KS Górnik Bytom) – Filip Szymański (ST TieBreak Warszawa): 6/2, 6/1
CHŁOPCY FINAŁ:
Adam Kwiatkowski (ST TieBreak Warszawa) – Maciej Ziomber (KS Górnik Bytom): 6/2, 6/4
GRY PODWÓJNE
CHŁOPCY FINAŁ:
Adam Kwiatkowski (ST TieBreak Warszawa), Maciej Ziomber (KS Górnik Bytom) – Filip Kolasiński (KT Legia Warszawa), Filip Szymański (ST TieBreak Warszawa): 6/4, 6/0

Osiem razy na pudle-  Życie bytomskie (27.02.12.)

(…) w Krakowie odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski skrzatów (zawodników do lat 12) o Puchar PZT, z których z brązowym medalem wrócił przedstawiciel Górnika Bytom Maciej Ziomber. Klubowy tercet Maciej Ziomber, Wojciech Marek i Jan Chrapisiński awansował do 1/8 finału singlistów. Na tym etapie turnieju Chrapisiński przegrał z Adamem Kwiatkowskim z Tie Break Warszawa 3:6 1:6. Ziomber z Markiem wpadli na siebie. Górą był Wojciech Marek 6:3 6:4. Natomiast w 1/4 finału uległ on Tomaszowi Dudkowi z Falenicy Warszawa (…) Maciej Ziomber wespół z Pawłem Wojtkowiakiem z TKT Toruń zajęli 3 miejsce w grze deblowej. (…)

(…) Przed tygodniem na kortach Górnika przy ul. Tarnogórskiej toczył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny skrzatów. Najlepszy okazał się Wojciech Marek wyprzedzając Macieja Ziombera. (…)

 

Górnik w czołówce- Życie bytomskie (01.03.12.)

(…) Odbyły się mistrzostwa Śląska, w których dominowali przedstawiciele klubu z Tarnogórskiej. W chorzowskim turnieju skrzatów 1. miejsce zajął Maciej Ziomber, wyprzedzając Wojciecha Marka. Obaj wygrali też zawody deblistów. (…). Do Wrocławia na superserię zjechały skrzaty. 1. miejsce zajął Wojciech Marek. Odprawił półfinałowego przeciwnika Pawła Wojtkowiaka TK Toruń 6:1, 6:2. W finale zwyciężył Kacpra Piekarka KTA Wrocław 6:1, 7:6. Wojciech Marek z Maciejem Ziombrem triumfowali w grze podwójnej. Finałowych rywali Michała Matuszewskiego Kozica Piotrków Trybunalski i Patryka Niełacnego PKT Pabianice odprawili 6:0, 6:4.

 

Zakończyły się halowe drużynowe Mistrzostwa Polski w kat. młodzieżowych 

Pabianice 06-08.01.12.

Życie bytomskie

(…) W Pabianicach nasza drużyna w składzie: Wojciech Marek, Maciej Ziomber i Jan Chrapisiński z trenerem Andrzejem Faltyńskim zdobyła brązowy medal, pokonując w 1/4 finału Legię Warszawawa 2-1; w 1/2 finału uległa Tie Break Warszawa 0-3; a w meczu o 3 miejsce KT Toruń 3-0 –GRATULUJEMY !

 

Skok w zwyż na kortach

Życie bytomskie

(…) Działacze oczekują miejsca na podium dla swoich juniorek, młodzików oraz silnej drużyny skrzatów, której trzon stanowić będą Wojciech Marek  i Maciej Ziomber (…)

 

Zakończyły się drużynowe Mistrzostwa Polski w kat. młodzieżowych 

Toruń 02-04.09.11.

Życie bytomskie

(…) W Toruniu odbyły się DMP skrzatów. Jan Zasada, Wojciech Marek, Wiktor Kiełbowicz i Maciej Ziomber sklasyfikowani zostali na 6. pozycji. Drużyna pod wodzą trenera Andrzeja Faltyńskiego przegrała z Kozicą Piotrków Trybunalski 1:5. Pokonała TKT Toruń 5:1. W meczu o 5. lokatę uległa Beskidom Ustroń 2:4. Złoto zapewniła sobie Legia Warszawa. (…)

 

W Akademii Tenisowej Player w Krakowie rozegrany został turniej dla dzieci Oshee Cup. Polski Tenis 14.04.2011.

zawodach rywalizowało 65 młodych adeptów tenisa

 1. Maciek Ziomber, 2. Maks Kosek, 3. Michał Bylica, 4. Julian Radoń.

 

Maciej Ziomber – Zwycięzcą pucharu Head’a w Krakowie, w hali tenisowej Wola Sport Paradise. marzec 2011

6-go marca br. najmłodszy zawodnik Chorzowskiego Towarzystwa Tenisowego Maciej Ziomber zwyciężył w rozgrywanym w Krakowie otwartym turnieju „Puchar Head’a” w kategorii rocznikowej 2000-2001. Na starcie stanęło 24 zawodników, którzy początkowo rywalizowali w 8 grupach, następnie liderzy grup o zwycięstwo rywalizowali systemem pucharowym.

 

Wręczenie nagród całorocznego programu…:)   Minitenis.pl 2010-08-30

W sobotę 28 sierpnia nagrodziliśmy pierwszą 10 naszego plebiscytu. Walka o znalezienie się w tym gronie trwała do samego końca. Stawka była wysoka, ponieważ najlepsza 3 mogła liczyć na nagrody godne prawdziwych Mistrzów. Uroczystość wręczenia nagród była gwoździem programu turnieju TTKpolska w Bytomiu. Warto było być na rozdaniu nagród, mimo, że pogoda nie rozpieszczała wszystkich uczestników turnieju,  to nastroje były bardzo wesołe, stale podsycane oczekiwaniem na wyczekane rozstrzygnięcie programu lojalnościowego. Nie dziwi, więc fakt, że czołówka rankingu, czyli portalowe Asy Tenisa nie kryły radości z otrzymanych nagród i w najlepsze bawiły się, oraz dokazywały z nowo zdobytymi trofeami. A było się z czego cieszyć, ponieważ zajęta ostatecznie pozycja w rankingu, świadczyła o całorocznych wysiłkach naszych młodych talentów. Już niebawem sami się przekonacie o szczerej, spontanicznej radości z nagród – wideorelacja z tego wydarzenia znajdzie się na naszym kanale YouTube http://www.youtube.com/user/minitenispl

I miejsce – 384 pkt – Maciej Ziomber ogromny puchar, markowy laptop, dyplom

 

Turniej Duosport Minitenis.pl

W dniu 01.05.2010 odbył się turniej Duosport cup w kategorii do lat 12. Turniej planowano rozegrać na otwartych kortach w Katowicach, ale z powodu złych warunków pogodowych ostatecznie został przeniesiony na hale do Chorzowa. Turniej był prowadzony systemem grupowym: każdy z każdym. Wszyscy uczestnicy rozegrali po 4 mecze. Najlepsi otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez portal www.minitenis.pl oraz organizatora www.duosport.pl.

Najlepszym zawodnikiem okazał się 9 latek Maciej Ziomber.

Maciek wygrywając turniej sprawił sobie prezent na 10-te urodziny, które obchodził właśnie 6-go marca. Warto wspomnieć, że Maciek jest najmłodszym zakontraktowanym zawodnikiem firmy HEAD, która kompleksowo wyposaża go w sprzęt tenisowy.

 

HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA KRASNALI W CHORZOWIE   2009-12-23

Minitenis.pl

12 i 13 grudnia 2009 roku w Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Śląska Krasnali. W tych do klubu CHTT Chorzów zjechali najmocniejsi zawodnicy i zawodniczki do lat 10 z całego województwa, a także spoza Śląska.

Wyniki chłopców

singiel: 1m Wojtek Marek, 2m Oskar Kostka, 3m Maciek Ziomber

Debel: 1m Maciek Ziomber/Jan Chrapisiński, 2m Przemek Proske/Bartek Berendt